Relaks i sen

żywność nie przetworzona, zdrowa żywność z Bieszczadów, domowe przetwory, ziołowe kuracje, najzdrowsze zioła

Nasz świat jest tak zabiegany… Z roku na rok, miesiąc za miesiącem, tydzień za tygodniem mamy co raz więcej spraw do załatwienia… Tym samym zaś coraz mniej czasu na dla siebie, na własne potrzeby, dla najbliższych. Świat wokół piętrzy trudności, ogarnia nas lęk o przyszłość, zaś otoczenie – media, sklepy, znajomi – wmawiają nam, że do szczęścia potrzebujemy coraz więcej. Nasze ciało i nasz umysł, zagubione w codzienności, wysyłają nam sygnały, by się zatrzymać. Sygnały w postaci dolegliwości i chorób.

Jak możemy im zapobiec?

Zatrzymać się!

Wyciszyć umysł, ciało, popracować nad uważnością, przypominając sobie, co tak naprawdę jest dla nas ważne. Lekarstwem jest prawdziwy wypoczynek, czas dla siebie, zdrowy sen i zadbanie o własne potrzeby. Warto także zaprosić do swego życia zioła i poczuć ukrytą w nich leczniczą siłę natury.

Zioła będą pomocne w dolegliwościach na tle nerwowym, przemęczenia umysłowego, zachwiania równowagi emocjonalnej. Pomogą też wygasić odruch bezsenności. Ważne jest także uspokojenie zmęczonego serca, którego ciągła praca na pełnych obrotach pozbawiła energii i prawidłowego funkcjonowania.

Pamiętaj! Życie w pędzie codzienności nie ma sensu. Nie marnuj czasu na coś, co tak naprawdę nie jest dla Ciebie ważne. I to kosztem własnego zdrowia. Wycisz umysł i zadbaj o swój spokój, wysypiaj się.

Usiądź w ulubionym miejscu z kubkiem herbatki i ciesz się chwilą…

Mogą Ci pomóc…

Produkty funkcjonalne Bieszczadzkiego Herbarium – działające profilaktycznie i pomagające w powszechnie występujących dolegliwościach. Tworzą je herbatki  ziołowe i ziołowo-owocowe, tradycyjne, domowe przetwory oraz naturalne słodkości:

Syrop miętowy z lawendą 

Herbatka ziołowa Odprężenie i nerwy

Herbatka ziołowa Uspokojenie i Sen

Herbatka ziołowo-owocowa Mocne serce

Herbatka ziołowa Letnie orzeźwienie

Czekolada gorzka z lawendą, melisą i miętą

herbatka ziołowa

USPOKOJENIE I SEN

zioła uspokajające, zioła na nerwy, Herbarium uspokojenie i sen, produkty zdrowa żywność, produkty żywność funkcjonalna
herbatka ziołowo-owocowa

MOCNE SERCE

herbatka ziołowa

LETNIE ORZEŹWIENIE

zioła orzeźwiające, zioła na lato, herbatka na lato, produkty żywność funkcjonalna, produkty zdrowa żywność