Dlaczego Bieszczadzkie Herbarium

Tworząc asortyment Bieszczadzkiego Herbarium wykorzystujemy cały potencjał roślin tj. liści, pączków, kwiatów, owoców, nasion, kłączy, korzeni. Przetwarzamy je w najprostszy i tradycyjny sposób.  Podstawą naszych herbatek są mieszanki ziołowe z suszu a wyroby galenowe, takie jak soki, syropy, powidła, dżemy, pesto i octy powstają wyłącznie ze świeżych surowców. Nie dodajemy jakichkolwiek ulepszaczy. Wszystko jest w 100% naturalne, dlatego produkty Bieszczadzkiego Herbarium stanowią zdrowe urozmaicenie codziennej diety.  A nasze przyprawy ziołowe, mogą zastąpić niezdrową sól.

Sięgając po markę Bieszczadzkiego Herbarium odbudujesz i wzmocnisz więź z naturą i jej prozdrowotnymi skarbami.

Dlaczego warto sięgać po produkty Bieszczadzkiego Herbarium?

100% naturalne zioła i owoce z Bieszczadów i Beskidu Niskiego

Sprawdzone receptury, gwarantujące optymalnie prozdrowotne działanie

Tradycyjny i w pełni ekologiczny proces produkcji

Mała, rzemieślnicza skala produkcji

Ich bezpieczeństwo zapewnia certyfikowana kadra i pełna zgodność z przepisami dotyczącymi zdrowej żywności.

Równowaga w życiu a Bieszczadzkie Herbarium…

Jak kluczowa dla życia jest równowaga, pokazuje nam niedoskonałej sama natura. Najpełniej w harmonii czterech pór roku, każda z nich bowiem płynnie zamienia stare z nowym, niesie odmienne potrzeby i wzbogaca świadomość, nie przestając być częścią odwiecznego cyklu. Nie mniej wiosna i jesień niż lato i zima są czasem przeobrażeń przyrody a zarazem wyjątkowej przemiany naszego ciała i umysłu, a nawet naszej duszy.

Aby zadbać o tę równowagę, warto na co dzień korzystać z leczniczych skarbów natury, którymi jesteśmy wszyscy obdarowywani w rozmaitości związanej z porami roku. Mamy tu na myśli bieszczadzkie zioła rosnące na łąkach, w lesie czy w ogrodzie, dalej owoce – z drzew i krzewów zarówno tych domowych jak i tych całkiem dzikich, tych skromnych i tych będących chlubą naszego krajobrazu i oczywiście pełne zdrowia warzywa, rosnące w naszych ogrodach i na polach.

Wzmocnij swoją równowagę w życiu sięgając po produkty Bieszczadzkiego Herbarium.

Monika Bulik

autorka receptur i twórczyni Bieszczadzkiego Herbarium

dyplomowana bieszczadzka zielarka, fitoterapeutka, dietetyk, coach

Bieszczadzkie Herbarium wprost od bieszczadzkie natury